Mikrotik basebox5 Mikrotik Antenna QRT5 روتربرد میکروتیک
نام کاربری : کلمه رمز : کد امنیتی :
فروشگاه-تجهیزات فیبر نوری-پچ کورد سینگل مد دوبل SC-LC

پچ کورد سینگل مد دوبل SC-LC

FBDS-SC/ST-L

مقایسه کن
تماس بگیرید
قیمت همکار

.:: مشخصات و اطلاعات کالا

  • معرفی
  • مشخصات
  • نقد و بررسی
  • پیشنهاد شده برای
  • فایل ها
  • امتیاز کاربران
  • تغییرات قیمت

FBDS-LC/LC-L
Single mode 9/125µm (OS1)
Duplex LC to LC, 900µm
Buffer fiber, 3mm ZIP Cord
Jacket

.:: امتیاز کاربران به این کالا

کارایی : [0.00] کارایی :
کیفیت تولید : [0.00] کیفیت تولید :
امکانات : [0.00] امکانات :
خدمات : [0.00] خدمات :
طراحی : [0.00] طراحی :
قیمت : [0.00] قیمت :
ثبت امتیاز
Powered by CMSIRAN © 2020 - 2021